Mimoriadni členovia

Regionálni televize CZ

Televízny program s názvom regionalnitelevize.cz mediálne prepája všetky regióny Českej republiky a na jednom mieste prináša aktuálne spravodajstvo zo všetkých obcí, miest a krajov ČR o spoločenskom, ekonomickom, kultúrnom či športovom dianí.

TV TACHLES

Česko-Slovenská židovská televízia
Tachles znamená "k veci". Tachles sa snaží zaplniť informačnú dieru v Česku a na Slovensku. Tachles TV prináša divákom informácie z domova a zo zahraničia ktoré trápia židovskú komunitu.
www.tachles.tv

Travel Channel Slovakia

Televízna produkcia je zameraná na propagáciu cestovného ruchu. Cestopisné filmy z vlastnej produkcie vysielame v 53 satelitných a digitálnych televíziach v 7 jazykoch.
www.travelchannel.sk

TV Petrovec

Je komerčná vojvodinská televízia, ktorá vysiela pre región so silnou slovenskou menšinou. Vysielanie sa orientuje najmä na zachovanie a šírenie rodného jazyka a kultúry miestnych obyvateľov.
www.tvpetrovec.com

TV Romana

Rómska súkromná nezávislá televízia.
www.romana.tv

VIDEOPRESSAGENCY

Produkčná spoločnosť. Tvorba agentúrneho videoservisu, reportáži, Tv relácií a dokumentov.
videopressagency.sk

Senec Tv

Súkromná internetová regionálna televízia pre Senec a okolie
senec.tv

Moja kultúra

Produkčná spoločnosť. Audiovizuálna produkcia spravodajsko-publicistického a dokumentárneho žánru. Pravidelnou činnosťou portálu je vydávanie časopisu MOJA KULTÚRA Nezávislý internetový časopis zameraný na slovenskú kultúru: divadlo, hudbu, film a výtvarné umenie v reflexiách a aktuálnych informáciách.
mojakultura.sk

Tv ESO

Tv Eso je internetovým produktom spoločnosti ESO MEDIA s.r.o. zaoberajúcou sa live streamingom a videoprodukcou.

Televízia Lifestyle TV

LIFESTYLE TV je televízia, ktorej úlohou je dať ľuďom možnosť poznať samého seba a rozvíjať sa. U nás v televízii uvidíte ľudí, ktorí vás môžu inšpirovať vo viacerých oblastiach života. Taktiež vás budeme pozývať na budúce podujatia ako sú rôzne festivaly, prednášky, kurzy, workshopy. Časti z nich budete môcť vidieť vo vysielaní a celé ich budete môcť sledovať na našom webe. Mottom našej televízie je ,,ZAUJÍMA NÁS AKO ŽIJETE a ČO VÁS ROBÍ ŠŤASTNÝMI ..."

VAFEC creative production

Úspešným projektom spoločnosti VAFEC s.r.o., je značka VAFEC creative production, pod ktorú spadá kreatívne video a foto štúdio, kde sa snažíme dať do každého projektu čo najviac a takisto uspokojiť potreby a priania našich zákazníkov. Preto sa riadime mottom: VAŠA spokojnosť, NAŠA vizitka.

Radovan Masár

Meisnerovou technikou vyškolený herec z Prague Film School, väčšinu svojho hereckého života som prežil v Prahe, kde som hral v seriáloch, filmoch, reláciách či v rôznych alternatívnych filmových počinoch. Originálna poetická tvorba rôznych variácií. Snažím sa vytvárať a dosádzať poéziu dnešnej doby do obrazov či videí. Básne sú väčšinou tvorené ako reč prezentovaná publiku, iné sa ťažšie prezentujú, ale vzhľade pôsobia v písanej forme.

FATRA FILM

Sme slovenská produkčná firma, ktorá zabezpečuje audiovizuálnu produkciu spravodajsko-publicistického a dokumentárneho žánru. Rovnako zabezpečujeme aj LIVE prenosy či viackamerové záznamy z podujatí.