Spravodajstvo

Dĺžka v min: 3:16
Autori : Marta Mochnacká, Milan Marcinov ml.
Krátky popis: Autistické deti a ich rodičia počas svetového Dňa autistov v Bardejove

Dĺžka v min : 2
Autori: Zuzana Marčeková, Martin Horváth
Krátky popis: Reportáž o mužovi stratenom v lese, ktorého sa podarilo zachrániť vďaka kamere umiestnenej na miesto, kde sa bežne zdržiavajú divé zvery. „Zvieracia reality-šou“ tak výrazne pomohla polícii pri pátraní a muž sa v bezpečí dostal domov.

Dĺžka v min.: 3:01
Autori: Vladimír Hulík
Krátky popis: Šport, cezhraničná spolupráca, voľný čas, cestovný ruch

Dĺžka v min: 3:39
Autori: Ladislav Novák , Karol Vikor
Krátky popis: Reportáž z výlovu rybníka

Dĺžka v min.: 3:45
Autori: Beáta Oravcová, Patrik Novotný
Krátky popis: Ak chcete vedieť, ako prežiť v Kežmarku najkrajšie letné prázdniny, pozrite si danú reportáž.

Dĺžka v min:2:54
Autori: Martina Šmotková, Kamil Labanc
Krátky popis:.Cestujú ci a vodiči prímestskej autobusovej dopravy zažívajú počas jazdy nebezpečné situácie. Do autobusu za jazdy hádžu rómske deti kamene.

Dĺžka v min: 01:54
Autori: Pavol Sedlačko, Viliam Valent
Krátky popis: Urobiť dobrú kávu nie je vôbec jednoduché. Priniesť ju na tácke zákazníkovi tiež vyžaduje určitú prax aj zručnosť. Futbalisti Podbrezovej si to vyskúšali na vlastnej koži.

Dĺžka v min: 4min
Autori: Katarína Hrdlovičová, Simona Kičinová
Krátky popis: Prechádzame okolo nich každý deň. Sú súčasťou nášho mesta a našich životov. Odvraciame od nich zrak, pretože nám pripomínajú to, ako môžeme skončiť v nezvládnuteľných životných situáciách. Môžu si za to všetko sami? A ako im obyčajní ľudia môžu podať pomocnú ruku?

Dĺžka v min: 02:48
Autori: Viktor Bokor – redaktor, Marek Koller – kamera, Ján Lelovics - strih
Krátky popis: Galantská nemocnica “pohorela“ v prieskume pacientov. V našej reportáži sme sa zamerali na dôvody a možné riešenia.

Dĺžka v min: 3: 57
Autori: Mgr. Miloš Hrabovský-redaktor, Miroslav Hamár - kameraman
Krátky popis: Parný rušeň Zelený Anton z roku 1937, ktorý rekonštruovali chlapi zo Spolku Výhrevňa Vrútky dostal tú česť, aby viedol súpravu historických vozňov známu ako prezidentský vlak, ktorá bola zostavená pri príležitosti 100.výročia vzniku 1. ČSR. A s našou kamerou sme boli opätovnom naštartovaní.

Dĺžka v min : 4:00
Autori : Jana Kimličková, Roman Šimalčík
Krátky popis: Čierna búda nalepená na historickej budove vzbudila záujem okoloidúcich. Moderný architektonický prvok v historickom centre mesta rozdelil obyvateľov.

Dĺžka v min: 3:18
Autori: Janka Černeková, Ján Baláž
Krátky popis: Na Gazdovskom dvore na Turej lúke sa varili tradičné jedlá. Pracovníkom Centra tradičnej kultúry asistovali žiaci základných škôl z Myjavy.

Dĺžka v min:2:54
Autori:Miroslava Sklenárová, Ivan Doval
Krátky popis: Po tretíkrát zachvátil kaštieľ v Kunerade ničivý požiar. Na devastáciu národnej kultúrnej pamiatky upozorňovala obec dlhé roky. Pre nečinnosť štátu a vlastníka zmizol Kuneradský kaštieľ do nenávratna.

Dĺžka v min: 3 :35
Autori: Miriam Hozzová, Juraj Goláň
Krátky popis: Na podnet divákov sme hľadali odpovede na ich otázky. Z reportáže sa dozvedeli, ako mesto plánuje postupovať v probléme, ktorý ich trápi.

Dĺžka v min: 2:42
Autori: Iva Čukanová, Ján Vician
Krátky popis: Mladý, 27 ročný Peter z Handlovej, môže hovoriť o veľkom šťastí. Koncom februára mal autonehodu. Prežil pravdepodobne iba vďaka mužovi, ktorý má dobrý zrak.